Designed to Live

[ PAUZE ]

Home »  [ PAUZE ]

[PAUZE] ir īpaši veltīts laiks, kalpojot ģimenēm un atsevišķiem cilvēkiem, kurus ir skārusi invaliditāte. Šajā laikā vecākiem/aprūpētājiem tiks nodrošināta iespēja atpūsties un atjaunot spēkus, satikties ar citiem, kuri iet līdzīgu ceļu, saņemt iedrošinājumu, smieties, radīt, baudīt izklaidi, lutināšanu un pateicību par to visu, ko viņi dara savu bērnu dzīvēs.


pauze-group-header

Vecāki un radinieki bieži tiek aizmirsti, kad rūpējas par kādu ar invaliditāti, bet bieži ir tie, kuri visvairāk cieš no nošķirtības, stresa, depresijas un pārguruma. Ir ļoti svarīgi rūpēties par VISU ģimeni: vecākiem/aprūpētājiem, māsām/ brāļiem un tiem, kas dzīvo ar invaliditāti.

Mēs gribam vecākiem nodrošināt īslaicīgu atpūtu no atbildības rūpējoties par bērniem ar fizisko un garīgo invaliditāti. Mēs gribam piedāvāt viņu dzīvēs pauzi un uzdāvināt laiku atpūtai.

[PAUZE] ir īpaši veltīts laiks, kalpojot ģimenēm un atsevišķiem cilvēkiem, kurus ir skārusi invaliditāte. Šajā laikā vecākiem/aprūpētājiem tiks nodrošināta iespēja atpūsties un atjaunot spēkus, satikties ar citiem, kuri iet līdzīgu ceļu, saņemt iedrošinājumu, smieties, radīt, baudīt izklaidi, lutināšanu un pateicību par to visu, ko viņi dara savu bērnu dzīvēs. Šis ir vienkāršs veids, kā mēs ceram parādīt Dieva mīlestību ģimenēm, kuras ir ietekmējusi invaliditāte.

 

logo-facebook

@pauzelatvia

– [PAUZE] Pasākuma Atsauksmes –